Kraunasi...

Krovinių sandėliavimas

Šiandien "transportavimo paslauga" reiškia ne tik pervežimą "iš taško A į tašką B". Tai apima ir krovinių gabenimą, sandėliavimą, rūšiavimą, pakavimą, paskirstymą. UAB „Parnasas" per 16 veiklos metų sukūrė stiprų logistinį pagrindą prekių gabenimui, sandėliavimui ir paskirstymui Lietuvoje. Todėl šiandien mes galime pasiūlyti Jums aukštos kokybės logistikos paslaugas.

Įmonėse logistikos išlaidos sudaro iki 35 proc. visos pardavimų apimties – priklausomai nuo verslo ir naudojamų žaliavų tipo, gaminamų ar parduodamų produktų charakteristikų, geografinės verslo erdvės ir kitų veiksnių. Logistikos išlaidoms versle paprastai tenka viena iš didžiausių išlaidų dalių. Logistikos srityje pirmaujančios šiuolaikinės įmonės yra įdiegusios vidinės logistikos procesų valdymo informacines sistemas. Jas taikant logistikos veikla valdoma realiame laike, operatyviai nustatomi atsiradę trūkumai ar trikdžiai ir dažniausiai jie pašalinami anksčiau, nei tai pastebi klientai. Savo verslą gerai išmanančios įmonės paprastai lenkia vidutines įmones produktų pristatymo sparta ir procesų nepertraukiamumu. Taip jos įtvirtina savo gerą įvaizdį esamiems ir potencialiems užsakovams ir apskritai turi daugiau galimybių tapti geromis verslo partnerėmis.

Prekių sandėliavimui ir logistikai mūsų įmonė naudoja sandėlius Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Sandėliai aprūpinti šiuolaikine technika, todėl galime greitai ir saugiai pakrauti bei iškrauti krovinius.

Mūsų pranašumai:

  • Sandėliai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje
  • Saugus ilgalaikis/trumpalaikis sandėliavimas
  • Patogi geografinė vieta, geras privažiavimas
  • Lankstus darbo grafikas

Teikiamos paslaugos:

  • Iškrovimas/pakrovimas/komplektavimas/rūšiavimas
  • Pakavimas/perpakavimas
  • Lipdukų/etikečių klijavimas
  • Krovinių distribucija Lietuvoje

Mūsų paslaugos


Turite klausimų?

Susisiekite su mumis ir mes atsakysime į visus Jums iškilusius klausimus.

Siųsti užklausą
Turite klausimų? Parašykite mums!

Susisiekite su mumis ir mes atsakysime į visus Jums iškilusius klausimus.