Kraunasi...
Apie mus

Apie mus

Kas mes esame? Krovinių pervežimo, sandėliavimo ir perkraustymo įmonė UAB „Parnasas“ veiklą pradėjo 2000 m. Dirbame vadovaudamiesi filosofija – jei darai, daryk gerai, todėl sunkiai dirbame tam, kad klientai ne tik grįžtų pas mus, bet ir rekomenduotų mūsų paslaugas draugams bei pažįstamiems. Savo atliktais darbais kuriame sąžiningą, etišką, geranorišką bendradarbiavimo kultūrą bei verslo paslaugą.

Ne tik kalbame, bet ir darome. Didžiuojamės, kad mūsų pastangas jau įvertino daugiau nei 50 tūkst. klientų, tarp kurių Lietuvos įmonės, valstybinės įstaigos, ambasados, tarptautinės bendrovės ir privatūs asmenys.

Transporto paslaugos Lietuvoje ir Europoje

Mūsų įmonės misija – kurti bei įgyvendinti krovinių gabenimo, sandėliavimo, turto perkraustymo sprendimus. Klientams teikiame nemokamas konsultacijas.

Krovinių pervežimo paslaugos teikiamos Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Tam, kad palengvintume įvairių objektų transportavimą ir būtume kuo lankstesni klientų atžvilgiu, turime didelį transporto priemonių ir transporto metodų pasirinkimą.

Perkraustymo paslaugas teikiame nuo pat įmonės įkūrimo pradžios. Esame vieni iš šios paslaugos pradininkų Lietuvoje. Mūsų tikslas – greitas, patogus ir lankstus perkraustymas. Mūsų perkraustymo paslaugomis pasinaudoti galite Lietuvoje, visoje Europoje ir netgi kitose šalyse.

Krovinių sandėliavimo paslaugos yra neatsiejamos nuo transportavimo paslaugų. Ką mes sukūrėme, yra labai stiprus logistinis pagrindas bet kokio krovinio kelionei nuo taško A iki taško B. Sandėlius turime Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, o patogi geografinė vieta gerokai palengvina ir pagreitina logistinius procesus.

Įmonės vertybės

UAB „Parnasas“ vadovybė nustato tris kertines vertybes, kurios kartu sudaro įmonės strateginį pagrindą.

  1. Darbuotojai. Įmonės įsipareigojimas darbuotojams – užtikrinti saugias, tinkamas ir sąžiningas darbo sąlygas, ugdyti kiekvieno darbuotojo atsakomybę, kelti kompetenciją ir pasitenkinimą darbu, skatinti kiekvieną darbuotoją dalyvauti įmonės vadybos sistemos tobulinime, siekti aukštesnių rezultatų, pripažinti darbuotojų nuopelnus bei kūrybinę iniciatyvą.
  2. Vertingos paslaugos. Įsipareigojame tobulinti savo veiklos procesus, kurti bei kelti kokybės kultūrą, paisyti teisės aktų, taršos prevencijos bei neigiamo poveikio aplinkai mažinimo principų.
  3. Pelnas. Kas be ko, to siekiame ilgalaikėje perspektyvoje ir galutiniame rezultate.

Mūsų transportavimo paslaugos yra atsakomybės nuo jūsų pečių nuėmimas ir jūsų gyvenimo palengvinimas. O jeigu turite klausimų, maloniai kviečiame su mumis susisiekti!

Mūsų paslaugų privalumai

Svarbiausia - dėmesys Klientui, nuoširdus bendravimas ir pasitikėjimas.

Patikimumas

Didžiuojamės ilgalaikiais bendradarbiavimo santykiais.

Mums visada pakeliui

Kasdien gabename krovinius į kiekviena Lietuvos kampelį.

Patirtis nuo 2000 metų

Ilgametė patirtis rinkoje, užtikrina aukštą paslaugų tiekimo kokybę.

ISO 9001, 14001

Nuolat tobuliname veiklos procesus, aptarnavimo kultūrą ir rūpinamės aplinka.

Apie transportą

Krovinius gabename mikroautobusais, sunkvežimiais, autotraukiniais.

Sandėliai Lietuvoje

Teikiame sandėliavimo paslaugos Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Turite klausimų? Parašykite mums!

Susisiekite su mumis ir mes atsakysime į visus Jums iškilusius klausimus.