Kraunasi...

Tarptautiniai pervežimai


Esame išvystę dalinių krovinių pervežimo tinklą Baltijos šalyse. Turėdami ilgametę patirtį krovinius pristatome sklandžiai ir laiku. Vairuotojo darbą patikime tik profesionalams ir tai atsispindi kasdienėse sėkmingai įvykdytose užduotyse.

Su Klientais siekiame išlaikyti ilgalaikius bendradarbiavimo santykius, todėl grindžiame paslaugų tiekimą abipusiu pasitikėjimu, sąžiningumu ir glaudžiu bendradarbiavimu visuose logistikos procesuose.

Turime platų transporto priemonių pasirinkimą kroviniams gabenti, todėl renkamės logiškiausią logistinį sprendimą atsižvelgiant į darbo krūvius, pristatymo laiką. Visada stengiamės surasti sprendimą, kuriuo lieka patenkintos visos šalys.

Tarptautinės perkraustymo paslaugos

 Kraustymo paslaugomis užsiimame nuo pat įmonės įkūrimo pradžios, todėl turime daugybę mumis pasitikinčių Klientų. Pervežame įvairaus gabarito krovinius – nuo smulkių iki labai didelių, nestandartinių objektų.

Dirbame tarptautinėje rinkoje ir tai mums netrukdo iškilusius sunkumus ir nestandartines situacijas išspręsti operatyviai ir profesionaliai.

Klientams teikiame nemokamas konsultacijas ir garantuojame konfidencialumą.

Turite klausimų, skambinkite +370 612 73233

Turite klausimų? Parašykite mums!

Susisiekite su mumis ir mes atsakysime į visus Jums iškilusius klausimus.