Kraunasi...

Tarptautiniai pervežimai

Logistikos paklausai pasaulyje augant, tarptautiniai pervežimai tampa vis didesnio masto paslauga. Su savo klientais siekiame išlaikyti ilgalaikius bendradarbiavimo santykius, todėl grindžiame paslaugų tiekimą abipusiu pasitikėjimu, sąžiningumu ir glaudžiu bendradarbiavimu visuose logistikos procesuose.

Daliniai kroviniai ir jų pervežimas

Esame išvystę dalinių krovinių pervežimo tinklą Baltijos šalyse. Turėdami ilgametę patirtį ir investuodami į įrangos modernizavimą, siuntas pristatome sklandžiai ir laiku. Vairuotojo darbą patikime tik profesionalams ir tai atsispindi kasdienėse sėkmingai įvykdytose užduotyse.

Turime platų transporto priemonių pasirinkimą daliniams ir smulkiems kroviniams gabenti, todėl renkamės logiškiausią logistinį sprendimą atsižvelgiant į darbo krūvius, pristatymo laiką ir kitus panašius veiksnius. Visada stengiamės surasti sprendimą, kuriuo lieka patenkintos visos šalys. Operatyvus ir produktyvus darbas nuo pakrovimo iki iškrovimo – tai UAB „Parnasas“ stiprybė.

Tarptautinės perkraustymo paslaugos

Mūsų komanda pasirūpins jūsų kraustymosi vargais – jums tereikės pasakyti, ką ir kur norite pervežti. Kraustymo paslaugomis užsiimame nuo pat įmonės įkūrimo pradžios, todėl turime daugybę mumis pasitikinčių klientų. Be vargo pervežame įvairaus gabarito krovinius – nuo smulkių iki labai didelių, nestandartinių objektų. Dirbame tarptautinėje rinkoje ir tai mums netrukdo iškilusius sunkumus ir nestandartines situacijas išspręsti operatyviai ir profesionaliai.

Klientams teikiame nemokamas konsultacijas ir garantuojame konfidencialumą. Nepamirškite, kad jei turite klausimų, galite drąsiai į mus kreiptis.

Turite klausimų? Parašykite mums!

Susisiekite su mumis ir mes atsakysime į visus Jums iškilusius klausimus.